Konkurs Plastyczny pn. „Józef Piłsudski i Bolesław Wieniawa- Długoszowski - Wielcy Polacy w służbie Ojczyzny”

Centrum Kultury i Promocji Gminy Bobowa zorganizowało Konkurs Plastyczny pn. „Józef Piłsudski i Bolesław Wieniawa- Długoszowski-wielcy Polacy w służbie Ojczyzny” w którym wzięli udział uczniowie z szkół podstawowych i gimnazjalnych z Gminy Bobowa.

W pierwszej kategorii wiekowej (uczniowie szkół podstawowych) następujące miejsca zajęli:

Kinga Bara - SP Bobowa (Miejsce I)
Natalia Zarzycka - SP Siedliska (Miejsce II)
Filip Antosz - SP Jankowa (Miejsce III)

Natomiast wyróżnienia otrzymali:

Sara Pierz - SP Siedliska,
Gabriela Rymek - SP Siedliska,
Filip Gryzło - SP Bobowa,
Martyna Popiela - SP Bobowa,
Magdalena Pawlak - SP Jankowa

W drugiej kategorii wiekowej (uczniowie szkół gimnazjalnych) następujące miejsca zajęli:

Aleksandra Sowa - Gimnazjum Siedliska (Miejsce I)
Nicola Mól - Gimnazjum Brzana (Miejsce II)
Klaudia Rymek - Gimnazjum Siedliska (Miejsce III)

Natomiast wyróżnienia otrzymali:

Weronika Padoł - Gimnazjum Brzana
Monika Dulęba - Gimnazjum Bobowa
Martyna Maciaszek - Gimnazjum Brzana

Centrum Kultury i Promocji Gminy Bobowa wraz z Jury konkursowym serdecznie dziękuje za udział w zorganizowanym konkursie tak licznej grupy osób oraz gratuluje zwycięzcom życząc im kolejnych sukcesów.

Wręczenie nagród miało miejsce podcas uroczystości pn. „Józef Piłsudski i Bolesław Wieniawa- Długoszowski - Wielcy Polacy w służbie Ojczyzny”  w dniu 20 sierpnia 2016r.